+90 546 89 541 89 seryemenoglu@gmail.com

HİZMETLERİMİZ

Makele, Tez, Özet, Geniş Özet, Redaksiyon, Ödev Çevirileri.

Her türlü tez, araştırma, deneme, makale, yazışma, kitap, ödev çevirisi, vb gibi kesin bir doğruluk ve anlam kaybı olmadan çevrilmesi gereken dokümanlar, literatüre hakim, deneyimli arkadaşlarımızla çevirinizi yapıyoruz.

Her türlü akademik metin, konusunda uzman ve deneyimli  tercümanlarımız tarafından doğru terminoloji ve hassasiyet gösterilerek çevirilir ve zamanında teslim edilir.

i

Akademik Çeviriler

U

Araştırma Çevirileri

Web Sitesi Çevirileri

Z

Bilimsel Çeviriler

l

Yabancı Haber Çevirileri

Öğrenci Çevirileri

  • Öğrenciler 100% 100%
  • Öğretim Görevlileri 100% 100%
  • Profesörler 100% 100%
  • Araştırma Şirketleri 100% 100%
  • Üniversiteler 100% 100%

vb. makale yazan toplum bilimcilerden aklınıza gelebilecek bir çok alandaki kişi ve kurumlara makale, tez, özet, ödev gibi daha bir çok alanda tercüme desteği için varız. Sözlerimizdeki samimiyetin gerçekleşmesi için bizimle çalışmaya ne dersiniz? 

i

Ödev Çevirileri

h

Tez Çevirileri

Alan Çevirileri

l

Sunum Çevirileri

b

Metin Çevirileri

Proje Çevirileri

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Tez Danışmanlığı

Makale Proofreading

b

Makale Editörlüğü

Ödeme Şekli

Klavye üzerinde bulunan her bir tuş bir karakter ve boşluklar dahil bin karakter ise bir sayfa olarak hesaplanır. Bir çok tercüme bürosu bu standarda göre fiyat vermektedir. Bu esaslar çerçevesinde ve konularına göre farklılıklar göstermekle birlikte;

Kurumsal üyelerimize öncelik verilmekte ve özel fiyat avantajlarımızdan yararlanmaları sağlanmaktadır.

Fiyatlandırmada, kitap, tez vb. çalışmalar ile 50 sayfa ve üzerinde %10, üye üniversitelerimize ve üniversite öğrencilerimize ise özel indirimler uygulanmaktadır.

Fiyat almak için tercüme edilecek metni, varsa çevirinin teslim edilmesini talep ettiğiniz son tarihi akademiceviri2017@gmail.com adresine gönderiniz. En kısa sürede ücret ve teslimat tarihi ile ilgili olarak  bir e-posta cevabı alacaksınız. Çeviri çalışmalarını başlatmak üzere temsilcimiz ile telefon görüşmesi yapabilir, size özel ödeme koşullarını değerlendirebilirsiniz.

Çeviri talebinin alınmasından sonra, metin incelenerek müşterilerimize fiyat teklifi sunulmaktadır. Ödemeler, müşterilerimize verilen hesap numarasına ilgili meblağın yatırılması (Havale ya da EFT) şeklinde icra edilmektedir. Ödemenin yapılmasını müteakip, istenilen zaman diliminde çeviri teslim edilmektedir. Ayrıntılar için lütfen iletişime geçiniz.